Kawy i herbaty

Kawy i herbaty hurtownia Amus

Przedstawiamy nasze wyjątkowe marki premium: kawy smakowe ziarniste Beanies i rozpuszczalne Little's, a także herbaty i czekolady na gorąco Whittard

beanies logo czarne

Specjaliści od ziarnistej kawy smakowej sprawili, że zwykła filiżanka kawy przeszła rewolucję. Bogactwo aromatów kaw ziarnistych Beanies jest ogromne. Nie zawierają one cukru ani żadnych słodzików. Innowacja i coraz to nowe smaki to główna domena marki. Kawy Beanies są na rynku od 2009 roku i wciąż zaskakują nowymi smakami tworząc niezwykłe kombinacje. Wszystkie ziarna, z których powstają pyszne kawy, pochodzą ze słonecznej Brazylii.

logo littles

Marka Little’s został założona w Finlandii we wczesnych latach 80. przez Henry’ego i Leilę Little. W 1995 roku firma przeniosła się do Wielkiej Brytanii. Właściciele marki korzystali z know-how najprężniej działających kalifornijskich firm. Przyglądając się ich funkcjonowaniu, doszli do wniosku, że muszą zainwestować we własną palarnię. Tak też się stało, dlatego produkowane przez nich kawy są wyjątkowe. Selekcja ziaren odbywa się kilkakrotnie, tak by do pieca trafiły te najzdrowsze i najbardziej aromatyczne. Od początku swojego istnienia Little’s kojarzyło się z najlepszymi kawami instant, produkowanymi w 100% z Arabiki. Produkty Little’s nie zawierają cukru i alkoholu, choć i jedno i drugie można z powodzeniem do nich dodać. Są doskonałe serwowane tradycyjnie, a podane z mlekiem zyskują śmietankowy, aksamitny posmak. Kiedy na rynku zabrakło popularnych kaw Boathers, Little’s przejęło pałeczkę pierwszeństwa w branży. Kawy sygnowane zielonym logo można dziś znaleźć w najbardziej ekskluzywnych delikatesach na całej kuli ziemskiej.

Whittard logo

Marka Whittard of Chelsea w zeszłym roku świętowała 130 rocznicę istnienia. W 1886 roku założył ją Walter Henry Whittard i nawet, gdy jego syn Dick przekazał ją w ręce Gilesa Hiltona, nie straciła nic ze swojej świetności. Misją firmy było i jest „kupować najlepsze”, dlatego wszystkie półprodukty, z których powstają czekolady, kawy i herbaty Whittard są starannie wybierane pod względem jakości. W 2011 roku aż 10 produktów firmy uzyskało gwiazdki GREAT TASTE AWARDS, które poczytywane są za Oscary branży spożywczej. Selekcja najlepszych produktów trwała ponad miesiąc i brało w niej udział aż 350 ekspertów. W naszym asortymencie znajdziesz niektóre z nagrodzonych artykułów Whittarda, między innymi czekoladę na gorąco „Luxury Hot Chocolate”. Warto zaznaczyć, że dostała jedną gwiazdkę („Close to perfect” bliska ideałowi), ale w swojej kategorii nie znalazła godniejszego rywala.

Chcesz z nami współpracować? Poznaj możliwości! Skontaktuj się i porozmawiajmy o tym, co możemy razem osiągnąć