Olej, oliwa, ocet

Oleje, oliwy, octy hurtownia Amus

Produkty uznanych włoskich, hiszpańskich oraz polskich marek

Prezentujemy szeroki wybór różnych marek olei, octów i oliw. Wśród naszego asortymentu są oleje i oliwy włoskie (Basso, Costa d’Oro, Goccia d’Oro, Olitalia) i hiszpańskie (Ballester, La Pedriza), a także rodzime produkty polskich marek Oleofarm i Vitacorn. Ponadto dystrybuujemy także octy uznanej na całym świecie firmy Ponti.

Oto nasze marki premium - ocet winny i balsamiczny uznanej włoskiej marki Emiliani oraz nowoczesne Balsamico od Imaginative Cuisine

emiliani logo

Emiliani to firma z niemal stuletnią historią. Prowadzona jest aktualnie przez czwarte pokolenie, a wytwórnia położona jest w północnych Włoszech – w samym sercu regionu znanego z produkcji win. Dzięki ogromnemu doświadczeniu ich produkty to sprawdzona marka, która od lat cieszy się ogromnym uznaniem kucharzy i amatorów w wielu krajach.

imaginative cuisine

Imaginative Cuisine powstała w 2003 roku z misją by tworzyć i dostarczać innowacyjne produkty wysokiej jakości dla coraz bardziej wymagających klientów. Dzięki octom balsamicznym Balsamico możemy sprawić, by dobra potrawa stała się wspaniałą.

Sok z najlepszych gatunków winogron z regionu Modeny we Włoszech mieszany jest z najwyższej jakości wiekowym octem balsamicznym – tak powstaje Balsamico. Można go użyć niemal do wszystkiego: jako dopełniacz do sałatek, mięs i makaronów, do glazurowania owoców morza, marynat do mięs, jako dodatek do grilla lub po prostu z dodatkiem oliwy z oliwek jako dip.

Chcesz z nami współpracować? Poznaj możliwości! Skontaktuj się i porozmawiajmy o tym, co możemy razem osiągnąć