Nielsen-Massey

Ekstrakty i pasty nie tylko z wanilii

Najlepsza na świecie esencjonalna wanilia z Madagaskaru. Poznaj najwyższej jakości produkty Nielsen-Massey.

nielsen logo

Szeroko znana na świecie firma Nielsen-Massey wypełnia zapotrzebowanie na wszelkie produkty związane z wanilią. Jej siedziba główna znajduje się w Waukegan, Illinois, USA z certyfikatem ISO w obu zakładach produkcyjnych oraz w Waukegan Nielsen-Massey Vanillas International, LLC. w Leeuwarden, Holandia. Dodatkowo Nielsen-Massey jest corocznie kontrolowane przez American Institute of Baking, od którego otrzymuje ocenę Superior każdego roku od 1990 roku. Wszystkie produkty Nielsen-Massey są koszerne, certyfikowane jako bezglutenowe, a jako producent produktów ekologicznych funkcjonującą od 1998 roku.

Przykładowe produkty

Ekstrakt waniliowy

Wysokiej jakości ekstrakt waniliowy firmy Nielsen-Massey ma kremowy, słodkawy, aksamitny smak, który jest idealny do całej gamy produktów poczynając od wypieków do lodów, deserów, dressingów do sałat, sosów do barbeque.

Pasta waniliowa

Pasta waniliowa z ziarenkami wanilii wyprodukowana wyłącznie z wanilii z Madagaskaru. To doskonały zamiennik dla lasek wanilii. Czysta wanilia z jej naturalnymi ziarenkami w unikalnej i wygodnej formie pasty, która nada smaku każdej potrawie. Konsystencja jest podobna do melasy, co umożliwia dodatek smakowy bez zbędnego rozrzedzania potraw (np. sosów, mas cukierniczych).

Ekstrakty smakowe

Nadaj potrawom, deserom i sosom wyjątkowy smak stosując różne ekstrakty smakowe. Nielsen-Massey tworzy najlepsze na rynku ekstrakty, a w ich asortymencie można znaleźć ekstrakt cytrynowy, czekoladowy, kawowy, miętowy, migdałowy czy pomarańczowy. Dzięki nim można odkryć nowe smaki w znanych potrawach.

Chcesz z nami współpracować? Poznaj możliwości! Skontaktuj się i porozmawiajmy o tym, co możemy razem osiągnąć