Jamie Oliver

Produkty polecane przez mistrza kuchni

Przyprawy, sosy, pesto, makarony i wiele innych. Wszystko ze znakiem jakości od największego autorytetu współczesnej kuchni.

jamie oliver logo

Jamie Oliver to najpopularniejszy obecnie szef kuchni na świecie. Jest prawdziwym fenomenem i jedną z najbardziej lubianych osobowości telewizyjnych, a także uznanym ekspertem. Jego programy telewizyjne: “Nagi szef”, “Przekręty Jamiego Olivera”, “Wielka włoska wyprawa Jamiego”, czy “Restauracja Jamiego” odniosły olbrzymi sukces nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale w wielu innych krajach, w tym także w Polsce. Widzów zjednuje swoim niespożytym entuzjazmem i niewyczerpaną ilością pomysłów.

Poznaj serię produktów, które Jamie Oliver sygnuje własnym nazwiskiem. Są to przyprawy, sosy, pesto, makarony, oliwy i wiele innych. Wszystkie ze znakiem jakości przyznanym przez największy autorytet kulinarny współczesnej kuchni.

Przykładowe produkty

Produkty polecane przez Jamiego Olivera to bardzo szeroka gama produktów. Wszystkie odznaczają się wyjątkową jakością. Wśród asortymentu można znaleźć: makarony, ryże, sosy pomidorowe, oliwy, octy, pesto, oliwki, a także pieprz, sól i inne przyprawy. Gwarancja Jamiego Olivera daje pewność, że kupujemy produkt, który zapewni doskonały smak przygotowywanym potrawom.

Ocet winny

Makaron

Pesto

Chcesz z nami współpracować? Poznaj możliwości! Skontaktuj się i porozmawiajmy o tym, co możemy razem osiągnąć