Whittard of Chelsea

Herbaty i czekolady do picia

130 lat tradycji w tworzeniu najwyższej jakości czekolad i herbat. Poznaj wyjątkową markę Whittard of Chelsea.

Whittard logo

Marka Whittard of Chelsea w zeszłym roku świętowała 130 rocznicę istnienia. W 1886 roku założył ją Walter Henry Whittard i nawet, gdy jego syn Dick przekazał ją w ręce Gilesa Hiltona, nie straciła nic ze swojej świetności. Misją firmy było i jest „kupować najlepsze”, dlatego wszystkie półprodukty, z których powstają czekolady, kawy i herbaty Whittard są starannie wybierane pod względem jakości. W 2011 roku aż 10 produktów firmy uzyskało gwiazdki GREAT TASTE AWARDS, które poczytywane są za Oscary branży spożywczej. Selekcja najlepszych produktów trwała ponad miesiąc i brało w niej udział aż 350 ekspertów. W naszym asortymencie znajdziesz niektóre z nagrodzonych artykułów Whittarda, między innymi czekoladę na gorąco „Luxury Hot Chocolate”. Warto zaznaczyć, że dostała jedną gwiazdkę („Close to perfect” bliska ideałowi), ale w swojej kategorii nie znalazła godniejszego rywala.

Przykładowe produkty

Czekolady do picia

Wyśmienita czekolada na gorąco w 7 smakach do wyboru. Poznaj bogaty smak i jedwabistą gładkość czekolad wielokrotnie nagradzanej marki Whittard.

Angielskie herbaty

Herbaty Whittard to dobrze dobrane mieszanki smaków i aromatów z każdego zakątka świata. Herbaty możesz zakupić takie, jak lubisz – jako sypane liście lub w klasycznych torebkach. Posiadamy herbaty czarne, zielone, białe oraz mieszanki owocowe.

Porcelana

Przepiękna, tradycyjna porcelana wyprodukowana w Anglii. Poszczególne kolekcje świetnie się uzupełniają kolorami i wzorami.

Chcesz z nami współpracować? Poznaj możliwości! Skontaktuj się i porozmawiajmy o tym, co możemy razem osiągnąć