Przetwory warzywne i owocowe

Tradycyjne polskie owoce i warzywa najlepszych rodzimych marek, a także najwyższej jakości przetwory z innych części Europy. Zobacz nasze produkty.

Serdecznie polecamy dostarczane przez nas marki przetworów warzywnych i owocowych. Współpracujemy z najlepszymi polskimi firmami, takimi jak Kier, Rolnik, Polan, Provitus, Agrofruct, Lewin, Smak, Orzeł, Sys, Sulma, Agropole, Laskol, Polgrin, Prospona i Nasze Domowe. Do produkcji przetworów tych firm wybierane są tylko najlepsze owoce i warzywa, dzięki czemu ich smak i jakość jest wyjątkowa.

Poza tym współpracujemy także z kilkoma producentami m.in. z Włoch czy Grecji. Są to La Rossa, Metelliana, La Pedriza, Valfrutta, Grand Italia czy Kostopulos. Klimat śródziemnomorski sprzyja uprawom pomidorów, oliwek czy papryki, a dzięki współpracy z najlepszymi, jesteśmy w stanie zapewnić polskiemu klientowi wyjątkowe smaki tak, jakby mieszkał na południu Włoch.

Najlepsze oliwki wprost z hiszpańskich gajów oliwnych na polskich stołach. Poznaj jeden z podstawowych składników uznanej na całym świecie diety śródziemnomorskiej.

Hiszpania to królestwo gajów oliwnych. Współpracujemy uznanymi markami oliwek.

Jolca to firma działająca od ponad pół wieku. Oferuje ogromny wybór czarnych i zielonych oliwek w przeróżnych kombinacjach smakowych, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

La Pedriza i La Seviliana również oferują bogaty wybór i wysoką jakość, dzięki tym markom można stosować dietę śródziemnomorską także w Polsce.

Poznaj również przetwory owocowe francuskiej marki premium - Favols, a także włoskie przetwory warzywne Novella. Oprócz tego brytyjskie ketchupy Stokes i francuskie musztardy Vilux.

Logo-Favols Dorure à chaud+papillon violet

Konfitury produkowane z wykorzystaniem najwyższych standardów i doświadczenia firmy Favols, dzięki czemu zachowują naturalny smak, kolor oraz jak największe kawałki owoców. Zawierają 60% owoców i produkowane są z użyciem cukru trzcinowego.

novella logo

Novella skupia się na wybieraniu najlepszych świeżych produktów, z których powstają najlepsze przetwory. Zadowalają one gusta najbardziej wybrednych klientów.

W produkcji łączą tradycyjne metody z nowoczesną technologią, dzięki czemu wszystkie przetwory spełniają najwyższe normy, zachowując przy tym naturalny smak. Posmakuj diety śródziemnomorskiej na polskim stole!

stokes logo

Marka Stokes zrodziła się z przekonania, że jedzenie powinno być szczere, czyste i przy tym świetnie smakować. Produkty powstają w angielskim hrabstwie Suffolk, a w ich tworzeniu używane są tylko najlepsze składniki. Przepis na ketchup Stokes powstał, ponieważ jego twórca Rick Sheepshanks chciał za jego pomocą zachęcić córkę do jedzenia większej ilości warzyw. Dzięki temu możemy dziś posmakować bogatego smaku ketchupu z prawdziwych włoskich pomidorów.

vilux logo

Przyprawy i inne składniki, które tworzą musztardy Vilux są precyzyjnie dobierane z wielu zakątków świata ze względu na swoją jakość i różnice smakowe. Powstałe produkty wyróżniają się oryginalnymi smakami, a wybór jest tak duży, że zadowoli nawet najbardziej wymagające kubki smakowe. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mark Vilux.

Chcesz z nami współpracować? Poznaj możliwości! Skontaktuj się i porozmawiajmy o tym, co możemy razem osiągnąć